Winnica
Odkryj niezwykły świat winorośli i wina.
Smaczna domowa kuchnia
Poznaj smaki Roztocza
Nieskażona przyroda
Piękne szlaki piesze zachęcają do zwiedzania okolicy
Roztocze dla seniora
Sprawdź ofertę przygotowaną specjalnie dla seniorów
Trasy rowerowe
Roztocze to setki kilometrów wspaniałych tras rowerowych.
Aloesowy detoks w naturze
Zyskaj zdrowie, energię i urodę
jQuery Carousel

Noclegi

Nasza oferta noclegowa to trzy całoroczne domy, przygotowane i wyposażone tak, aby Państwa pobyt był w pełni komfortowy.

Wszystkie nasze domy zlokalizowane są w miejscowości Lipowiec. Polana położona jest na przepięknym wzgórzu, z którego rozpościera się panorama Puszczy Solskiej. Krótkim spacerem wzdłuż winnicy dochodzimy do sąsiadującego z Polaną domu Na Skarpie.

Brzozowy Dworek oddalony jest około 3km od pozostałych domów i leży po przeciwnej stronie miejscowości. Dom otoczony jest lasem i pachnącymi łąkami.

Noclegi w Lipowcu to idealna propozycja zarówno dla Gości indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Często gościmy plenery malarskie i fotograficzne.

Ważnym punktem naszej oferty jest świetlica (potocznie zwana Stodołą). Jest to mini skansen, w którym każdy turysta ma możliwość zaznajomienia się z obsługą takich narzędzi jak: żarna, brony, stempka itp.. Stodoła jest idealnym miejscem do biesiadowania, zabaw i spotkań. Wyposażona jest w stoły i krzesła dla 40 osób. Budynek jest zbudowany z starych 100 letnich bali, co zapewnia niesamowity klimat.

 

 

     

 

 Kontakt

Adres: Lipowiec 1b, 23-407
Rezerwacje: 600 338 317
                      600 351 980