Winnica
Odkryj niezwykły świat winorośli i wina.
Smaczna domowa kuchnia
Poznaj smaki Roztocza
Nieskażona przyroda
Piękne szlaki piesze zachęcają do zwiedzania okolicy
Roztocze dla seniora
Sprawdź ofertę przygotowaną specjalnie dla seniorów
Trasy rowerowe
Roztocze to setki kilometrów wspaniałych tras rowerowych.
Aloesowy detoks w naturze
Zyskaj zdrowie, energię i urodę
jQuery Carousel

warsztaty kulinarne

Wszystkim osobom, które szukają ciekawego i oryginalnego sposobu na spędzenie wolnego czasu polecamy skorzystanie z oferty warsztatów kulinarnych. Wspólne gotowanie łączy ludzi, a także integruje ich i poprawia komunikację w zespole. Warsztaty są zarówno dla tych osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę w kuchni, jak i  tych, którzy chcą doskonalić swoje kulinarne umiejętności, poszukując nowych wyzwań.

Warsztaty trwają około 3-4 godziny zegarowe, wszyscy uczestnicy dostają fartuchy oraz indywidualne stanowiska wyposażone w wszystkie niezbędne przyrządy i akcesoria kuchenne. Podczas zajęć każdy uczestnik przygotuje kolejno wszystkie dania z menu. Po przygotowaniu wszystkich potraw uczestnicy zasiadają do wspólnego stołu, aby spróbować swoich potraw.

Podczas warsztatów stwarzamy takie warunki pracy, aby można było odtworzyć wszystkie potrawy w warunkach domowych.

Warsztaty kulinarne skierowane są zarówno do osób dorosłych jak i dla dzieci, które warto edukować kulinarnie już od najmłodszych lat. Warsztaty mają formę zabawy, w trakcie której dzieci dowiadują się o pochodzeniu produktów i sposobie ich wytwarzania. Każde dziecko pod okiem kucharza-pedagoga przygotowuje potrawy na miarę swoich możliwości i wieku.

Warsztaty poprowadzi Dawid Furmanek - pomysłodawca i właściciel mEATing - warsztaty kulinarne, łowca smaków podróżniczych. Doświadczenie kulinarne zdobywał także w kilku lubelskich restauracjach, ale stawia na nieustanne samodoskonalenie się. W jego warsztatach uczestniczą zarówno amatorzy jak i kucharze z profesjonalnych restauracji. Dwukrotnie członek komisji Programu Miejsca Inspiracji w Lublinie (Urząd Miasta Lublin), które za zadanie ma wyłonienie inspirujących miejsc w Lublinie (hoteli, restauracji, kawiarni). Także dwukrotnie przewodniczący jury w konkursie Gotuj z Kurierem Lubelskim. Ambasador pierwszego edycji Lublin Restaurant Week. Je, gotuje, pisze, analizuje, recenzuje - od prawie 5 lat prowadzi autorskiego bloga kulinarnego RightBehindTheKitchen.blogspot.com

Jeżeli jesteś zainteresowany Zbierz grupę znajomych, przyjaciół i skontaktuj się z nami.Kontakt

Adres: Lipowiec 1b, 23-407
Rezerwacje: 600 338 317
                      600 351 980