Brzozowy Dworek

Brzozowy Dworek to miejsce, które łączy w sobie cechy przytulnej i kameralnej agroturystyki, zachowując standard komfortowego pensjonatu. Dworek położony jest na rozległej działce otoczonej malowniczym krajobrazem, na który składają się pachnące łąki i zielone lasy. Gościom oferujemy przytulne i wygodne  2, 3 i 4 osobowe pokoje z łazienkami. Na parterze domu znajduje się duży, przestronny salon, w którym codziennie rano serwujemy smaczne śniadania w formie stołu szwedzkiego. W salonie oprócz części jadalnej znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, z której goście mogą korzystać podczas pobytu oraz kącik telewizyjny. Bezpośrednio z salonu można wyjść na duży zadaszony taras na, którym można delektować się poranną kawą przy lekturze ulubionej książki.
            Na terenie posiadłości znajduje się miejsce na ognisko, boisko do siatkówki, huśtawka ogrodowa oraz mały plac zabaw. Goście mogą skorzystać z bezprzewodowego internetu, utwardzonego parkingu i miejsca do przechowywania rowerów. Dodatkową atrakcją jest staw przy, którym można zrelaksować się na leżakach.
            Brzozowy Dworek to miejsce, które zadowoli zarówno zwolenników błogiego lenistwa jak i aktywnego wypoczynku.
Posiadamy bogatą kolekcję map, przewodników oraz książek, które ułatwią Państwu zwiedzanie okolicy oraz dostarczą ciekawych informacji na temat Roztocza. Staramy się zawsze służyć dobrą radą i podpowiedzią w planowaniu ciekawych tras.

*Śniadania serwowane są w sezonie wakacyjnym, poza sezonem, po wcześniejszym uzgodnieniu.
**Pobyt zwierząt należy uzgodnić przezd dokonaniem rezerwacji, może się on wiązać z dodatkowymi opłatami.

***Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się z regulaminem.