Noclegi

Nasza oferta noclegowa to trzy całoroczne domy, przygotowane i wyposażone tak, aby Państwa pobyt był w pełni komfortowy.

Wszystkie nasze domy zlokalizowane są w miejscowości Lipowiec. Polana położona jest na przepięknym wzgórzu, z którego rozpościera się panorama Puszczy Solskiej. Krótkim spacerem wzdłuż winnicy dochodzimy do sąsiadującego z Polaną domu Na Skarpie.

Brzozowy Dworek oddalony jest około 3km od pozostałych domów i leży po przeciwnej stronie miejscowości. Dom otoczony jest lasem i pachnącymi łąkami.

Noclegi w Lipowcu to idealna propozycja zarówno dla Gości indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Często gościmy plenery malarskie i fotograficzne.

Ważnym punktem naszej oferty jest świetlica (potocznie zwana Stodołą). Jest to mini skansen, w którym każdy turysta ma możliwość zaznajomienia się z obsługą takich narzędzi jak: żarna, brony, stempka itp.. Stodoła jest idealnym miejscem do biesiadowania, zabaw i spotkań. Wyposażona jest w stoły i krzesła dla 40 osób. Budynek jest zbudowany z starych 100 letnich bali, co zapewnia niesamowity klimat.